Spotkanie z Posłanką na Sejm RP Jolantą Niezgodzką
W czwartek - 7 maja 2026 odbyło się spotkanie Wójta Gminy Kostomłoty - Edwarda Kuliga oraz Zastępcy Wójta - Barbary Kuriaty-Puzio z Posłanką na Sejm RP Panią Jolantą Niezgodzką na temat ważnych sprawach dla Gminy Kostomłoty. Podczas rozmów poruszono temat m.in. rewitalizacji Rynku w Kostomłotach, inwestycji drogowych, budowy GPZ oraz Domu Pomocy Społecznej.
Przed nami dużo pracy, ale też konkretne działania na rzecz rozwoju naszej gminy.





- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!