Spotkanie informacyjne z Lokalną Grupą Działania ,,Szlakiem Granitu" już za nami!
11 czerwca 2026 r. w Urzędzie Gminy Kostomłoty odbyło się spotkanie informacyjne z udziałem Lokalnej Grupy Działania „Szlakiem Granitu”.
Podczas spotkania rozmawialiśmy o planowanych działaniach oraz realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju. Omówione zostały również projekty i inicjatywy, w których mieszkańcy naszej gminy mogliby potencjalnie wziąć udział. Była to dobra okazja do wymiany informacji, zadawania pytań oraz poznania możliwości wsparcia lokalnych pomysłów i aktywności.
Dziękujemy przedstawicielce LGD „Szlakiem Granitu” za obecność i przekazane informacje!







- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!