Gmina Kostomłoty

Gmina Kostomłoty z promesą w ramach Programu „Aktywni Seniorzy – ASY” na lata 2026–2030

Ocena 0/5

17 czerwca 2026 r. w siedzibie Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu Edward Kulig - Wójt Gminy Kostomłoty oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kostomłotach odebrali z rąk Wojewody Dolnośląskiej - Anny Żabskiej promesę przyznania środków finansowych w ramach Programu „Aktywni Seniorzy – ASY” na lata 2026–2030, Priorytet V, realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.  
Pozyskane dofinansowanie pozwoli na realizację działań skierowanych do seniorów z terenu Gminy Kostomłoty. Ich celem będzie wspieranie aktywności społecznej osób starszych, integracja międzypokoleniowa oraz zwiększenie udziału seniorów w życiu lokalnej społeczności.   
Program stanowi ważne wsparcie dla inicjatyw poprawiających jakość życia osób starszych i wzmacniających ich rolę w życiu społecznym. Otrzymanie promesy to również potwierdzenie skuteczności działań podejmowanych na rzecz mieszkańców naszej gminy.

Gmina Kostomłoty z promesą w ramach Programu „Aktywni Seniorzy – ASY” na lata 2026–2030Gmina Kostomłoty z promesą w ramach Programu „Aktywni Seniorzy – ASY” na lata 2026–2030Gmina Kostomłoty z promesą w ramach Programu „Aktywni Seniorzy – ASY” na lata 2026–2030

powrót do kategorii
Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności