Dobre wiadomości dla Mieszkańców Gminy Kostomłoty!
Sejmik Województwa Dolnośląskiego przyznał naszej gminie dotacje celowe na realizację ważnych inwestycji lokalnych o łącznej wartości aż 460 000 zł! Dzisiaj odbyło się uroczyste wręczenie promes, otrzymaliśmy:
60 000 zł – na budowę siłowni zewnętrznych w Godkowie, Świdnicy Polskiej i Jenkowicach wraz z zagospodarowaniem terenu (w ramach programu Odnowa Dolnośląskiej Wsi)
25 000 zł – na przebudowę zbiornika wodnego w Jenkowicach służącego małej retencji
25 000 zł – na przebudowę zbiornika wodnego w Zabłociu służącego małej retencji
350 000 zł – na przebudowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych o nawierzchni tłuczniowej w miejscowości Kostomłoty
To kolejne środki, które pozwolą realizować inwestycje poprawiające jakość życia mieszkańców, rozwój infrastruktury oraz bezpieczeństwo i gospodarkę wodną na terenie naszej gminy.
Dziękujemy za wsparcie Samorządowi Województwa Dolnośląskiego!








- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!