Gmina Kostomłoty

Dobre wiadomości dla Mieszkańców Gminy Kostomłoty!

Ocena 0/5

Sejmik Województwa Dolnośląskiego przyznał naszej gminie dotacje celowe na realizację ważnych inwestycji lokalnych o łącznej wartości aż 460 000 zł!  Dzisiaj odbyło się uroczyste wręczenie promes, otrzymaliśmy: 
  60 000 zł – na budowę siłowni zewnętrznych w Godkowie, Świdnicy Polskiej i Jenkowicach wraz z zagospodarowaniem terenu (w ramach programu Odnowa Dolnośląskiej Wsi)
  25 000 zł – na przebudowę zbiornika wodnego w Jenkowicach służącego małej retencji
  25 000 zł – na przebudowę zbiornika wodnego w Zabłociu służącego małej retencji
  350 000 zł – na przebudowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych o nawierzchni tłuczniowej w miejscowości Kostomłoty
To kolejne środki, które pozwolą realizować inwestycje poprawiające jakość życia mieszkańców, rozwój infrastruktury oraz bezpieczeństwo i gospodarkę wodną na terenie naszej gminy.  
Dziękujemy za wsparcie Samorządowi Województwa Dolnośląskiego!

Wręczenie promes w dniu 01.06.2026Wręczenie promes w dniu 01.06.2026Wręczenie promes w dniu 01.06.2026Wręczenie promes w dniu 01.06.2026Wręczenie promes w dniu 01.06.2026Wręczenie promes w dniu 01.06.2026Wręczenie promes w dniu 01.06.2026

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności